Про нас

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа Олімпійського резерву з кінного спорту» Дніпропетровської міської ради має давні традиції і веде свою історію від кінно-спортивної секції, створеної в 1962 році при іподромі в районі проспекту Кірова. У 1965 році вона була перенесена на вулицю Передову і за роки свого існування переросла в дитячо-юнацьку школу, має унікальний в регіоні цілісний майновий комплекс, що включає в себе адміністративно-побутові приміщення, критий манеж, спортивно-оздоровчий центр, конкурне, выїздкові поля, шпрингартен і стайні. З 1986 року школа має статус спеціалізованої, в 2010 році їй присвоєна, а в 2014 і 2018р. підтверджена вища категорія. Основне завдання колективу — це створення умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, самореалізації дітей та молоді, цілеспрямована підготовка резерву для збірних команд України. Школа готує спортсменів-професіоналів, майстрів вищих досягнень за таким олімпійських видів кінного спорту, як виїздка, конкур, триборство. За період роботи в школі підготовлено: 3 майстри спорту міжнародного класу, 42 майстри спорту, 187 кандидатів у майстри спорту, 265 спортсменів I розряду, 1137 — II і III розрядів.

Є тренувальною базою збірної України з п’ятиборства.

Тренерсько-викладацький колектив СДЮСШОР складається з фахівців вищої кваліфікації, які мають спеціальну освіту, особистий досвід виступів у кінному спорті і педагогічний стаж. Тренери школи — майстра і заслужені майстри спорту, чемпіони і призери як СРСР, СНД і України, так і багатьох міжнародних змагань.

Спортивна школа проводить набір дітей 11 — 12 років за заявою встановленої форми після здачі нормативів по загальній фізичній підготовці. Навчання безкоштовне, за рахунок державного бюджету України.

Наши тренери-викладачі, «ковалі» чемпионів:

Наш незамінні:

КПШНЗ «СДЮСШОР з кінного спорту» ДМР

E-mail:dpuahorses@ukr.net

Тел.: (067)9204655

(099)7024562