Відкритий Чемпіонат м.Дніпро з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей

На території СДЮСШОР відбувся Відкритий Чемпіонат м.Дніпро з кінного спорту серед юніорів, юнаків та дітей. Всі з нетерпінням чекали і готувались до стартів. Була проведена велика робота по підготовці території і полів до змагань. На бойовому полі для виїздки було оновлене покриття. Співробітники і вихованці школи спільними зусіллями готувались до змагань. Спортивне свято пройшло без глядачів і батьків- цього вимагали карантинні норми, так само як і носіння масок і дотримання соціальної дистанції. Суддівська бригада уважно спостерігала за вихованцями та гостями закладу.

Не простими були і погодні умови: дощ, град, сонце- все в проміжок. Але все це не заважало спортивному азарту і прагненню до перемоги! А перемоги були!
В виїздці, категорія «діти» з наших спортсменів кращої була Русакова Вероника (тренер Шкіптань Т.П.). Вона виступала на двох конях і зайняла одне І м. і три ІІІ призових місця, в загальному заліку — ІІ місце.
В категорії «юнаки» незаперечним лідером була Клюшина Марина (І, І, ІІ призові місця) — тренер Максименко Віра; другою в загальному заліку стала Купченко Ангеліна (тренер Коблова Наталя) — І, ІІ, ІІІ призові місця; третьою — Коробка Вероніка (тренер Максименко Віра) — І, ІІ, ІІІ призові місця.
Серед юніорів Журавльова Карина (тренер Біднина Ольга) за всі три дні змагань нікого не допустила до І місця на п’єдесталі пошани — І, І, І призові місця та І м. у загальному заліку. Друге місце — Безбах Єлизавета (тренер Коблова Наталя) — ІІ, ІІ призові місця; Корольова Владислава (тренер Коблова Наталя) — ІІІ місце.

Подолання перешкод- складний вид кінного спорту, але призові місця зайняли дівчата. В категорії «діти» перемогла Гольнєва Владислава (тренер Денисенко Сергій) — І та ІІ призові місця, третьою стала Максименко Злата ( тренер Хаданович Олександр) — І, І, ІІ призові місця. В категорії » юнаки» перемогла також Гольнєва Владислава- ІІІ, І, ІІ призові місця. Друге місце посіла Осмоловська Ніка ( тренер Хаданович Олександр) — ІІ, ІІІ, І призові місця.
Серед «юніорів» кращою була Євтєхова Світлана (тренер Коновалов Віктор) — І, І, ІІ призові місця; другою — Нарузова Аліна (тренер Денисенко Сергій) — ІІ, ІІ, І призові місця. За успіхами спортсменів спостерігали працівники 34 каналу.