Новий спортивний

Новий спортивний сезон 2019 року розпочався дуже вдало для вихованців нашої школи. Ми стартували одразу на міжнародних змаганнях з виїздки  CDI-W,  CDCh-A, CDIJ, CDIYH, які відбулися 1-3.03.2019р. та 8-10.03.2019р. в місті Жашків Черкаської області. Три вихованці СДЮСШОР прийняли участь у цих змаганнях. Практично непереможним  у дитячій групі був учасник Чемпіонату Європи 2018 року  Коновалов Данило, який виступав на двох конях Ла Рейні та Концетті.   Більш вдалим  був виступ на Ла Рейні —  ворона красуня виборола п’ять І-х місць та лише раз лишилася другою. Рудий  Концетті  двічі був срібним призером, один раз третім та четвертим.
У групі юнаків вихованкам  Константинівській Софії та Клюшиній Марині більш пощастило на перших змаганнях:  Софія посіла 8 м.,9м. та, 8м., а Марина — 9м., 10м.та 7м.На других змаганнях дівчата також увійшли до десятки кращих..
Всі троє – вихованці тренера-викладача Максименко Віри Валеріївни. І, звичайно, у підготовці Данила Коновалова велику практичну допомогу надав його батько – директор школи Віктор Володимирович Коновалов.
Такий вдалий початок спортивного року знову дає нам надію на місце Данила Коновалова  у збірній команді України на Чемпіонаті Європи, який  відбудеться у Італії.  Тож вболіваємо за наших вершників!